رهبر انقلاب سخنران مراسم 14 خرداد

رهبر انقلاب سخنران مراسم 14 خرداد
 
این مراسم از ساعت 9 صبح با قرائت قرآن کریم آغاز می شود و با سخنرانی نوه امام حجت الاسلام سیدحسن خمینی و همچنین رهنمودهای مقام معظم رهبری ادامه می یابد.
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۴۹

مهر: دبیر ستاد ارتحال امام با بیان اینکه مراسم امسال ارتحال امام به علت تعمیرات حرم فقط در شب سیزدهم و روز چهاردهم برگزار می شود، گفت: سخنرانان مراسم 14 خرداد مقام معظم رهبری و سید حسن خمینی خواهند بود.
 
محمدعلی انصاری دبیر ستاد بزرگداشت امام خمینی (ره) در نشست خبری که امروز یکشنبه در محل این ستاد برگزار شد، با بیان اینکه مراسم بیست و چهارمین سالگرد امسال امام با برنامه های بسیار خوب، جامع و با هماهنگی دستگاه های دولتی انجام می شود افزود: صمیمانه و خالصانه از همت و همکاری دولت خدمتگزار و وزیر محترم کشور تشکر می کنم.
 
وی همچنین ادامه داد: این مراسم از ساعت 9 صبح با قرائت قرآن کریم آغاز می شود و با سخنرانی نوه امام حجت الاسلام سیدحسن خمینی و همچنین رهنمودهای مقام معظم رهبری ادامه می یابد.
 
انصاری گفت: هر ساله ملت ایران از صحبت های رهبر بزرگوارشان بهره های وافر می برند خصوصاً 14 خرداد امسال در آستانه انتخابات شوراها و ریاست جمهوری این سخنرانی اهمیت ویژه ای یافته است.
 
دبیر ستاد بزرگداشت امام (ره) گفت: به لحاظ محدودیت به خاطر ساخت و سازهایی که داریم امسال مراسم قبل و بعد از روز 14 خرداد نخواهیم داشت و فقط مردم و عزاداران در شب 13 خرداد و روز 14 خرداد می توانند از برنامه های مراسم ارتحال استفاده و عزاداری کنند

/ 0 نظر / 4 بازدید