ولادت حضرت معصومه

در آستانه میلاد حضرت معصومه(س): نرم افزار «کهکشان کرامت» در قم رونمایی شد

 

 

نرم افزار «کهکشان کرامت» در آستانه میلاد حضرت معصومه(س) با حضور آیت الله سعیدی و اعضای شورای هماهنگی جشن های دهه کرامت در قم رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه علیها السلام؛ نرم افزار کهکشان کرامت صبح امروز با حضور آیت الله سید محمد سعیدی و اعضای شورای هماهنگی جشن های دهه کرامت در حرم مطهر رونمایی شد.
نرم افزار کهکشان کرامت شامل بخش‌های متنوعی مانند تاریخ زندگانی و سیره امام زادگان(ع) به ویژه حضرت معصومه(س)، احادیث مربوط به جهاد در راه خدا، دفاع مقدس و جهاد اقتصادی است.
کهکشان کرامت به همّت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) تولید و به منظور ترویج فرهنگ و سیره نورانی اهل بیت(ع) در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
نرم افزار «کهکشان کرامت» به مناسب دهه کرامت تهیه شده که در آن به تبیین و جایگاه شخصیتی حضرت معصومه(س)، حضرت احمد ابن موسی(ع) و حضرت امام رضا(ع) می پردازد.
همچنین با توجه به تقارن دهه کرامت با هفته دفاع مقدس، موضوعاتی در خصوص دفاع مقدس و دفاع از اسلام از منظر ائمه نیز در این نرم افزار ارائه شده است.
یکی از مواردی که در نرم افزار «کهکشان کرامت» مورد بررسی قرار گرفته است، جهاد اقتصادی مد نظر مقام معظم رهبری است که به اقتصاد از دیدگاه امام رضا(ع) پرداخته است.

/ 0 نظر / 4 بازدید